16x6-8 MRF TYRES MLT Solid Quick/Lip

16x6-8 MRF TYRES MLT Solid Quick/Lip

  • Výrobca: MRF TYRES
  • Kód produktu: 28910065
  • Dostupnosť: IHNEĎ k odoslaniu 4 ks

Cena

so zľavou bez DPH 89,00€

so zľavou s DPH 106,80€

bez DPH 134€

s DPH 160,80€

Hmotnosť (kg) 16
Šírka (mm) 149
Priemer (mm) 407
Catalog No 28910065
Disk (vonkajší priemer) 8
Dezén MLT Solid
Druh pneumatiky Solid
Rozmer 16x6-8


MRF Muscle lift celogumové pneumatiky sú určené pre vysokozdvižné vozíky a pre ďalšie mobilné zariadenia určené na manipuláciu s materiálmi. Tieto vysoko kvalitné pneumatiky sú navrhnuté pre vynikajúcu bezpečnosť, pohodlie, pevnosť a odolnosť.

 
Výhody konštrukčných riešení plnogumových pneumatík MRF:
 
  • 3-stupňová konštrukcia a vylepšený konštrukčný dizajn zaisťuje maximálny komfort vodiča, vysokú stabilitu a dlhú životnosť pneumatík.
  • Vyšší dezén aj ako prémiová konkurencia spolu so štvorcovým dizajnom dezénu poskytuje dobrú trakciu a väčšiu kontaktnú plochu pneumatiky s povrchom podlahy, čo vedie k vyššej životnosti pneumatiky.
  • Dizajn drážok dezénu v tvare V eliminuje zachytenie cudzích predmetov, čím sa zvyšuje samočistenie.
  • Špičkový dizajn bočnice s chráničom ráfika chráni kontaktnú oblasť disku pred akýmkoľvek poškodením.
  • Prémiové zloženie zmesi poskytuje odolnosť proti oderu, vynikajúcu odolnosť proti odlupovaniu a vytrhávaniu sa kusov dezénu.

MRF je najväčší indický výrobca pneumatík. S obratom viac ako 2,5 miliardy USD patrí medzi TOP 20 najväčších výrobcov pneumatík na svete. Firma pritom začala existovať ako malá gumárenská jednotka v roku 1946 v Tiruvottiyur, Chennai, India. 

    Pneumatiky MRF sa vyrábajú v 10 moderných závodoch v Indii. MRF vyrába pneumatiky vo všetkých segmentoch, pre osobné vozidlá, nákladné vozidlá a zemné stroje až po pneumatiky pre bojové stíhacie lietadlá. MRF má silné medzinárodné zastúpenie na svetových trhoch a vyváža pneumatiky do viac ako 90 krajín, teraz už aj vrátane Slovenska.
    Spoločnosť MRF získala niekoľko celosvetových ocenení za svoje špičkové produkty a služby.
Okrem moderného vývojového centra je pretekárska dráha často laboratóriom MRF. MRF využíva motoršport na vývoj a testovanie cestných pneumatík. V súčasnosti je MRF jedným z hlavných sponzorov a aj aktívnym účastníkom prestížneho európskeho šampionátu FIA v rally ( ERC - European Rally Championship, www.fiaerc.com ).