185/60R15 XL PREMIORRI ViaMaggiore 88T
  185/60R15 XL PREMIORRI ViaMaggiore 88T

185/60R15 XL PREMIORRI ViaMaggiore 88T

 • Výrobca: PREMIORRI
 • Kód produktu: 185601588
 • Dostupnosť: IHNEĎ k odoslaniu 8 ks

Cena

so zľavou bez DPH 32,00€

so zľavou s DPH 38,40€

bez DPH 47€

s DPH 56,76€

Hmotnosť (kg) 8
Catalog No 185601588
Dezén ViaMaggiore
Disk (vonkajší priemer) 15
PR/LI/SI T8
Rozmer 185/60R15
Využitie Osobná pneumatika
Brzdná dráha mokro B
Hlučnosť / dB 2 (71dB)
Valivý odpor E
Sezóna Zimná


 • ViaMaggiore
 • ViaMaggiore
 • ViaMaggiore
 • ViaMaggioreTechnológia Zeasnate je vyvinutá na zabezpečenie optimálnej trakcie zimných pneumatík pri zachovaní flexibility pri nízkych teplotách.

Použité gumové zmesi obsahujú plnivo na báze oxidu kremičitého, Zeosil a tiež vysoký obsah prírodných kaučukov (až do 80%).

„Stredový "Z" tvar - sofistikovaný dezén behúňa je navrhnutý tak, aby sa počas behu vytvárali ďalšie ostré hrany, Z rozrezáva utlačený sneh a zaručuje zvýšenú trakciu a bezpečnosť, nezvyšuje hladinu hluku a nezničí povrch cesty.

Inovatívne technológie a nové materiály použité pri výrobe Premiorri ViaMaggiore umožňujú ľahké prekonanie náročných úsekov zimných ciest (sneh, sneh, ľad) a zaručujú:

+ vyborné brzdné vlastnosti pneumatiky na snehu a na zľadovatených cestách;

+ vynikajúcu jazdnú schopnosť v náročných zimných podmienkach;

+ vysokú stabilitu, presnú manipuláciu a optimálne zatáčanie.Veľmi dobrá schopnosť držania na ceste. Maximálna priľnavosť a stabilita pri jazde v zime vďaka jedinečnej technológii Zeasnate a optimálnemu počtu "Zetiek" v rôznych častiach dezénu..  


Maximálna priľnavosť na mokrej vozovke.

Najlepší uhol sklonu širokých drážok umožňuje rýchle odstránenie vody a rozdrveného ľadu z kontaktnej plochy. Vysoká hustota malých bočných drážok vytvára množstvo ďalších hrán, ktoré rozdeľujú vodný film.


Vylepšená stabilita a priľnavosť na ujazdenom snehu a ľade vďaka hranám na okraji.


Bočná stabilita na ujazdenom snehu je zabezpečená agresívnym rebrovaní s ostrými hranami. Prídavné bočné hrany s optimalizovaným sklonom dodávajú stabilitu pri zatáčaní.